Pro Atom web - vyvracení mýtů o jaderné energetice
| Seznam jaderných elektráren | Download |
  Hlavní menu
Úvodní stránka
Odkazy
Ankety
Aktuality
TOP 15

Podpořte nás
Naše ikonka

O nás


  Rubriky


  Reklama

  Reklama  Pro Atom web
Email: proatom zavináč luksoft.cz
ISSN 1802-5331

(c) 2007-2008
Zásady ochrany osobních údajů


Informace

* Pro Atom web překonává Greenpeace a Hnutí DUHA

Vydáno dne 01. 05. 2006 (3925 přečtení)

Webový e-zine Pro Atom web, který na internetu funguje teprve krátce (přes 3 měsíce) v minulém měsíci dosáhl historicky nejvyšší návštěvnosti - více jak 9000 návštěvníků (unikátních), čím v návštěvnosti předběhl webové stránky známých ekologických hnutí jako Greenpeace či Hnutí DUHA.

Pro Atom web během posledních třech měsíců uvedl na svých stránkách téměř 50 článků věnující se problematice energetiky, jaderné energetiky, obnovitelných zdrojů včetně souvisejících politických témat. Beze sporu nejčtenějším se stal článek Havárie v jaderné elektrárně Černobyl, který má již téměř 6000 přečtení, což bylo dáno nedávným smutným výročím této události.

Návštěvnost Pro Atom webu, Hnutí Duha, Greenpeace. Jedná se o měsíční návštěvnost, během poslední 3 měsíců, unikátní návštěvníci (dle IP adres a sessions) dle Navrcholu.cz
Návštěvnost Pro Atom webu, Hnutí Duha, Greenpeace. Jedná se o měsíční návštěvnost, během poslední 3 měsíců, unikátní návštěvníci (dle IP adres a sessions) dle Navrcholu.cz

Pro Atom web si získal desítky pravidelných návštěvníků z nejrůznějších sfér. Namátkou z Vysokých škol (ČVUT, UK, VUT, ZČU, UHK, atd.), institucí (SÚJB..), firem pracujících v oboru energetiky (ČEZ), ekologických organizací (Zelení, Hnutí Duha a další, kteří sice na stránkách nediskutují, ale o stránce nepochybně vědí) a dalších lidí, kteří mají zájem dozvědět se některé zajímavé informace či se podívat na problematiku z jiného úhlu, než který nám předkládá věšina jiných masmédií (televize, noviny, rozhlas..). Všem návštěvníkům serveru děkujeme a doufáme, že nám zachováte svoji přízeň!

Vzhledem k pomalu přicházejícímu létu, které sebou přináší řadu zajímavějších aktivit, než je "štěpení atomu" :-), dá se předpokládat nižší frekvence uvádění nových článků, než byla doposud. Přesto je však rozpracováno několik nových článků. Namátkou ekonomika jaderných elektráren (tolikrát kritizovaná eko-organizacemi), souhrn studií o ekonomických aspektech a způsobech těžby uranu z mořské vody (která je důležitá pro dlouhodobou budoucnost a praktickou nevyčerpatelnost JE), o článku shrnujícím neefiktivnost předkládané ekonomické daňové reformy, atd.

Stále platí nabídka pro potencionální autory, spolupracovníky (či dokonce sponzory) kteří by chtěli napsat nějaký článek na libovolné téma týkající se tématiky. Nechť napíší na email ( proatom (zavináč) luksoft.cz ). Též v diskuzi pod článkem uvítám náměty na nová témata a návrhy na zlepšení těchto stránek


[Akt. známka: 3,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Lukáš Rytíř | Počet komentářů: 93 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  Anketa
Co byste zvolili za nejpřijatelnější alternativu?

Prolomení těžebních limitů (zbourání Horního Jiřetína) (335 hl.)
 
Garance ceny pro nové bloky Temelína (70 Eur/MWh) (287 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 622

  Výměna odkazů

Přípony souborů

Zkratky

Vlajky států světa

Tapety na plochu PC


  Nejčtenější články
Spotřeba elektrické energie
(04. 03. 2006, 39577x)
Jaderné fóry
(01. 04. 2007, 37507x)

  Kde to vře!
Zajistíme energii bez prolomení limitů?
27. 04. 2012
Počet komentářů: 2282

Regulace obnovitelných zdrojů – scénář S2040
02. 01. 2012
Počet komentářů: 2259

PERMAKULTURA – příběh jedné komunity
16. 02. 2007
Počet komentářů: 1294

Fotovoltaika - kšeft, za který všichni zaplatíme
22. 02. 2009
Počet komentářů: 1063

Potěmkinovské šílenství s obnovitelnými zdroji
02. 04. 2008
Počet komentářů: 731

BIOETANOL - naše naděje nebo past?
07. 04. 2006
Počet komentářů: 719


  Poslední komentáře
 • Jsem pro to, aby se zkoumaly různé možnosti, jak získávat (ale hlavně jak USPOŘIT) energii (u jadern . . . (Obnovitelné zdroje energie neexistují!)
 • U fotovoltaických systémů váhově převažuje beton (pokud nejsou organickou součástí střechy), potom . . . (Stop radioaktivnímu uhlí, start Zwentendorf!)
 • Dokazal to nekdo spocitat kdy JE vyprodukuje tolik energie kolik se do ni ze vsech zdroju vlozilo a . . . (Argumenty proti jaderné energetice)
 • Žiji na farmě, máme cca 100 ha polí a mléčný skot. Téma permakultury mě tedy docela zajímá, protože . . . (PERMAKULTURA – příběh jedné komunity)
 • Žiji na farmě, máme cca 100 ha polí a mléčný skot. Téma permakultury mě tedy docela zajímá, protože . . . (PERMAKULTURA – příběh jedné komunity)

 •   Počítadlo přístupů
  Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
  nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.